imaginemath
imaginemath
01-06-2018
Mathematics
contestada
Does anyone know this math problem?
Respuesta :
meowzerpurrpurr
meowzerpurrpurr
01-06-2018
If you were to buy a two day ticket for $68 every 3 weeks for all four seasons then you would spend $1156 overall. By buying a gold pass for $120 for all four seasons you would save $1036. For sure get the Gold Pass no questions asked.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 49+ )
Otras preguntas
Dolphin 1 dove 200 feet underwater. dolphin 2 dove 30% farther. After dolphin 2 dove down, it ascended 25.50 feet and the descended 40.50feet. how far underwate
What is an example of stewardship? Please help me! Thank you! Your answer is appreciated!!❤️❤️
PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST AND 68 POINTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1.what effect did the Zimmerman note have on the United States' position in the war?A.) It pus
Match each pair of angle measures of a triangle with the remaining angle measure
If n is odd, which represents the first consecutive odd integer after n? n + 1 n + 2 2n 3n
FIRST ANSWER = BRAINLIEST
What can you conclude about the policy areas in the state of Georgia ?
Which system of equations is equivalent to this system?6x + 4y = 126x + 4y = 12 3x + y = 8 3x + y = 8−4x + 4y = 48-4x + 4y = 48 3x + y = 8 3x +
what is the value of 8+(27÷9)2
What is the main idea of the text?