zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

If each iTunes song costs $0.99 and Wade bought 24 songs, how much was the total cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer should be $23.76

Hope this helps!
Answer Link
ktenesaca0
ktenesaca0 ktenesaca0
  • 02-07-2018
the total you are going to get it going to be $23.76
Answer Link

Otras preguntas

Need the answer asap
Simplify this expression. 4^9/4^3
fortune cookies. have they ever predicted something accurately in your life?
Companies can refuse to pay women workers who are new to the company the same wage as male workers who have been the there for a number of years. Please select
A 65 kg rock climber has 30,000 J of potential energy. What is the height of the rock climber above the ground?
match each expression written in standard form to the equivalent expression in factored form
Math problem help me out quick!
Directions Write a comparative essay of at least 750 words that analyzes the poetry of the Neoclassicism period or the Romantic period. Use at least two poems f
Given the diagram, a supplement to ∠ABC could be ∠BDC ∠DAB ∠ADC ∠BAC
The function fx) = x has been translated 9 units up and 4 units to the right to form the function gx). Which represents ?