chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

Karens monthly cell phone bill depends on the number of minutes, m, she talks. The expression 10+0.25m can be used to determine the amount of her bill what will
Help please, I don’t understand how to do this - A car can travel 32 miles for each gallon of gasoline. The function d(x) = 32x represents the distance d(x), in
which is an example of a load
describe the american militia
Why is it important to evaluate a lab experience?
Read the excerpt from "Children of the Drug Wars." By sending these children away, "you are handing them a death sentence," says José Arnulfo Ochoa Ochoa, an ex
Ms. Garland bought x number of shirts for the new members of her chorus. The cost for X number of shirts, including $3.99 shipping was $77.49. Each shirt cost $
30 PINTS HELP ASAP !!! Research reasons for the decline power of the Church. Use both information from the lesson as well as one other source to write a paragra
I have orthostatic hypotension does that mean im dehydrated? Im still confused about this stuff.
What type of economic system is found in turkey