cw842720 cw842720
  • 02-05-2020
  • Mathematics
contestada

Four markers cost $7.04

Respuesta :

18001014
18001014 18001014
  • 02-05-2020

Answer:

1.76 for each marker

Step-by-step explanation:

Answer Link
ineedhelpdanicka
ineedhelpdanicka ineedhelpdanicka
  • 02-05-2020
1.76$ for each maker
Answer Link

Otras preguntas

The fastest a human has ever run is 27 miles per hour. How many miles per minute did the human run?
tina bought some nail polish and lip gloss at the store. the nail polish cost $4.50 per bottle and lip gloss cost $7 per tube. tina bought 9 items and paid $50.
describe the relationship between the value of a dollar and the value of a dime
how can I use multiple representations to indicate positive and negative values
A worker in a sunglass factory can make 50 frames or 100 lenses per day. There are 90 workers. How many workers should make lenses?
What would I put for the digit valuenumber 601,099 in the ten thousand place+
how can I use multiple representations to indicate positive and negative values
For what reason was the "Union Party" created? Who were its candidates?
Identify the type of sentence.I caught a cold after I spent a week visiting my grandchildren.simple sentencecompound sentencecomplex sentence
Can organisms create their own energy? Explain your answer