maryan0254
maryan0254 maryan0254
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

can someone help me with a question i will give brainlyest

Respuesta :

yuhyuh639
yuhyuh639 yuhyuh639
  • 01-12-2020

Answer:

what is the question

Answer Link

Otras preguntas

three cans of tuna costs $1.50. what is the cost of one can of tuna. what is being compared
What is the printing press?
Write 3 equivalent fractions for 5/45
Prudie needs $90 or more to be able to take her family out to dinner. she already saved $30 and wants to taker her family out to dinner in 4 days. suppose that
Suppose xy=−4 and dy/dt=−3. Find dx/dt when x=−1.
The value of a precious gem stone has increased at a rate of 120% each year. If the gems's value started at $50 in 1920, how much will it be worth in 2008?
Chad earned $30 for raking leaves. He has also earned money by doing chores for 6 weeks. Altogether, he has earned $120. How much does he earn each week doing c
To live deep ocean what condition do a fish need to be adapted for
NEED HELP QUICK PLZ! 51 Points!
6% OF WHAT NUMBER IS 5.34?