estebanurquidez77 estebanurquidez77
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Wendy needs to purchase 36 vases witch cost $3 each

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

12

Step-by-step explanation:

36 divided by three

Answer Link
sierraberber200 sierraberber200
  • 03-12-2020
Not quite sure what you are asking but if you are asking for the total cost it is 108




You do 36 times 3
Answer Link

Otras preguntas

Solve the absolute value equation. | 3|−4=10
पदवर्ग Q आफ्नो- विचार- तर - - त-निपाल हुन्छ - क्रियापद Q) सुबोध- नाम, यहाँबाट - सर्वनाम शका- पहिले- भव्याक्का- पुणे- (3) वैज्ञानिकहरुले - नाम आशातीत- क्रियाविशे
50 points! Please help me! Show your work :D
I'M stuck with the problem
write a letter to you father who i you describing. away from your important incident that happened recent in your Country and the effect the the people Incident
what's 200 subtracted from 33
2. A math tutor. charges $30 for a consultation, and then $25 per hour. An online tutoring service charges $30 per hour. Does either service represent a propor
the vertices of a triangel are A(0.0), B(3,8),and C(9,0)
Explain the applications of a spm ma je v​
excerpt from woolly puff rescuse question 2 345