cameronkey05 cameronkey05
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

the table shows the votes of 900 people

Respuesta :

tikaoli111 tikaoli111
  • 04-01-2021

Answer:

then what is it a full question

Answer Link

Otras preguntas

Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar? a. $.30 b. $.35 c. $.45 d.
what is the solution to the equation 1/3 (9x-6)= 2x+3
An MP3 player draws a current of 0.120 ampere from a 3.00-volt battery. What is the total charge that passes through the player in 900. seconds? (1) 324 C (3) 5
Which words in the sentence make up the adjective phrase? What sort of food do crickets usually eat? a. do crickets b. usually eat c. of food d. What sort o
Which notation represents an atom of sodium with an atomic number of 11 and a mass number of 24?
Why is Harriet Tubman considered a hero?
there are 12 boys and 18 girls in Mr. Ruiz class the students must form lab groups each group must have the same number of boys to girls. what is the greatest n
What allowed Native Americans in Mexico to settle cities larger than those in areas to the north?
Which is necessary for a society to be considered a civilization? Choose all answers that are correct. A. a separation between leaders and workers B. a stable e
Your house is the place where you live with your family. What can you do to make your house a happy and comfortable place to live in?