Seudónimo Seudónimo
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

i need help pls help

i need help pls help class=

Respuesta :

dfafsdad dfafsdad
  • 04-02-2021

Answer:

14 7/8

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the value of x in the solution
The 5 students in Mrs. Jackson's class were asked how many minutes it takes them to get to school in the morning. Here is what they answered. 11, 3, 7, 9, 12 Fi
20d + 0.7m = 235 Shelly spent $235 to rent a moving van. The equation above shows the relationship between the number of days she rented the van, d, and the num
Which is the better deal? A. 8 ounce jar of sauce for $1.20 B. 12 ounce jar of sauce for $1.44 C. 16 ounce jar of sauce for $2.40 D. 4 ounce jar of sauce for $0
3.6 − 5.1 + 0.6 13 + 12
culture change means basing care on each individuals needs
Which expression is equivalent to 8(3t)?
Making a Prediction about the Meaning of a Word
In general, members of the ______ party are more skeptical of global warming caused by human actions.
How do electrical field lines indicate the strength of an electric field?.