katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

The initial reaction of the body to stress is called ?
What is 0.72 in simplest form
How to write 63 four different ways
Which describes the purpose of a prewriting document? A. It allows you to generate ideas for writing. B. It is a list of words related to what you're writing ab
history: renaissance with what cultures did people of the renaissance compare their cultures?
How do I simplify: x+2/x^2-6x-16 + 1/9x.
During a sale,a store offered a 40% discount on a particular camera that was originally priced at $450.After the sale,The discounted price of the camera was inc
Which of the following is an example of a theme with a dual nature?
reverse alphabetical order anchorage mechanically characteristically
jill says that 6 is a common factor of 56 and 36 is she correct