lunamoon1180
lunamoon1180 lunamoon1180
  • 02-11-2021
  • Arts
contestada

what do you think of the edit I made?​

what do you think of the edit I made class=

Respuesta :

camaphor733
camaphor733 camaphor733
  • 02-11-2021

Answer:

It's really good!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Are you a morning person or a night person? why? also, do you see yourself ever switching in the future. please write 3 sentences or more.​
The ability to analyze, judge, evaluate, compare, and contrast are characteristics of ________ intelligence.
A student conducts an investigation to determine how the force of gravity affects different objects dropped from different heights. The student tests each objec
If you can buy 600 grams of butter for $5.40, what is the unit price of butter per 100 grams?
the line l is a tangent to the circle x^2+y^2=26 at the point A A is the point (1,5) The line crosses the x axis at point P Work out the area of triangle OAP.
Vi VE 5. A train accelerates from 60 km/h to 150 km/h and travels 600 m. How long does this motion take? 2.0.6 600 m.
Mississippi continues to celebrate its American Indian heritage through its leadership structure. hierarchical moieties. cultural centers. building practices.
what was the bloodiest single day of the civil war?
Why hasn't the electoral college been removed.
The cost of a soft drink varies directly with the number of ounces you buy. If 12 ounces cost $0. 80,how many ounces of the soft drink could you buy for $2. 40?