Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 94+ )
Otras preguntas
how do scientists believe that chloroplasts got into photosynthetic cells?
Suppose congress cuts taxes and leaves spending levels untouched. this will do what to interest rates and the dollar exchange rate?
How much energy is required to melt 10. 0 g of ice at 0. 0°C, warm it to 100. 0°c and completely vaporize the sample?
Biomes on Earth have exhibited changes throughout history that have been caused by a variety of factors. Over the past 50 years, the amount of tropical rainfore
What does research suggest about the relationship between goals and consciousness?
Managing office politics falls under the main HR manager responsibility of.....?
If, for example, you were hired, or you volunteered, to trim down the bureaucracy to save the country from financial bankruptcy, which agencies/programs in the
PLEASE HELP ME ASAP! BEING TIMED If the tens digit of a number is 4 times the units digit and the hundreds digit is twice the tens digit, is the number even or
The conical tower built at the palace complex of imba huru in great zimbabwe resembled a granary, probably a reference to the good harvest and prosperity believ
please help 30 points