Seudónimo Seudónimo
  • 03-03-2017
  • Mathematics
contestada

Thanks! praise u if u answer

Thanks praise u if u answer class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-03-2017
B I think hopes this helps
Answer Link
savykay01
savykay01 savykay01
  • 03-03-2017
it would be    A. (7,18), (12,43) 
Answer Link

Otras preguntas

7kg of soybean oil which costs $4/kg was combined with 14kg of canola which costs $1/kg. Find the cost per kg of mixture.
what is the difference and similarity between a pentagonal prism and a pentagonal pyramid?
a video game is on sale for 25 percent off the original price is $42. what is the discount? and what is the sale price?
You are given two solid materials one that is organic and one that is not organic. Describe three tests you could perform to help you decide which is which.
how many yards in a mile?
what did the Muslims gain from the crusaders ?
deer : woods : : monkey :
Why does a bike get heavier when it rusts???Very confussed, I cant find anything on the internet :( please help
Why was Emmeline Pankhurst significant?
Can someone help me please!!!!!1.Grace and Allie are going to meet at the fountain near their houses.They both leave their houses at the same time. Allie passes