jacksonhadiya jacksonhadiya
  • 03-09-2017
  • Mathematics
contestada

A ten-pound bag of rice costs $3.98. You can buy smaller bags in the following amounts .
1-pound bag - 49 cents

Respuesta :

Xbailca Xbailca
  • 03-09-2017
what do you need help with?
Answer Link

Otras preguntas

2 tens 3 tenths 1 thousandths greater or less than 20.31
Emma and jamie used base-ten blocks to show that 40 is one-tenth of 400
a tank 4/5 full needs 75 liters to fill it up. how many liters does it hold when full? - help please :3 xx
write the word form for 3,152,308,726
What is (2/3) to the 4th power?
A class has 6 boys and 15 girls. What is the ratio of boys to girls
Explain 12 divided by 15
What kind of sentence is Merlin carried the baby to safety
What is the solution of 6x2/3=24
what is 24 tens equal to